Skip to content

Ota yhteyttä

Anna meille palautetta tai ota yhteyttä ehkäisevän väkivaltatyön ammattilaisiin.

Asiakkaat

Chatin ollessa suljettu voit ottaa yhteyttä sähköpostitse.

Yhteistyö & Media

Maria Lindroos

Ehkäisevän väkivaltatyön asiantuntija, asiakastyö
040 554 4669
maria.lindroos@maria-akatemia.fi

Maria Akatemia

Työntekijät

Ehkäisevän väkivaltatyön ammattilaiset

Laura Maatraiva

asiakastyö, Helsinki

opintovapaalla 1.2.-31.12.2023

Emma Laine

koordinaattori, Tampere

emma.laine@maria-akatemia.fi
045 118 7811

Tanja Moilanen

asiakastyö, Helsinki

tanja.moilanen@maria-akatemia.fi
040 629 0676

Ewa Hirvonen

asiakastyö, Helsinki

ewa.hirvonen@maria-akatemia.fi
040 635 1213

Maria Lindroos

asiakastyö, Helsinki
kundarbete, Helsingfors

maria.lindroos@maria-akatemia.fi
040 554 4669

Ida Badawieh

asiakastyö, Helsinki
kundarbete, Helsingfors

ida.badawieh@maria-akatemia.fi
040 825 6867

Leena Uhtakari

asiakastyö, Tampere
leena.uhtakari@maria-akatemia.fi
050 304 7455

Yhteystiedot

Maria Akatemia