Skip to content

Ota yhteyttä

Anna meille palautetta tai ota yhteyttä ehkäisevän väkivaltatyön ammattilaisiin.

Työntekijät

Ehkäisevän väkivaltatyön ammattilaiset

Laura Maatraiva

asiakastyö, Helsinki

laura.maatraiva@maria-akatemia.fi
040 159 9710

Emma Laine

koordinaattori, Tampere

emma.laine@maria-akatemia.fi
045 118 7811

Tanja Moilanen

asiakastyö, Helsinki

tanja.moilanen@maria-akatemia.fi
040 629 0676

Ewa Hirvonen

asiakastyö, Helsinki

ewa.hirvonen@maria-akatemia.fi
040 635 1213

Maria Lindroos

psykologi, asiakastyö
kundarbete, Helsinki

maria.lindroos@maria-akatemia.fi
040 554 4669

Ida Badawieh

asiakastyö, Helsinki
kundarbete, Helsinki

ida.badawieh@maria-akatemia.fi
040 825 6867

Veera Virta

asiakastyö, Helsinki (perhevapaalla)

Asiakkaat

Huom! Asiakasyhteydenotot ainoastaan chatin kautta, kiitos.

Yhteistyö & Media

Maria Lindroos

Ehkäisevän väkivaltatyön asiantuntija, psykologi, asiakastyö
040 554 4669
maria.lindroos@maria-akatemia.fi

Maria Akatemia

Yhteystiedot

Maria Akatemia